WYPOŻYCZAMY SAMOCHODY

DLA CIEBIE, TWOJEJ RODZINY I FIRMY


ODBIÓR Z LOTNISKA

WROCŁAW, KATOWICE

Coraz mniej wypadków na opolszczyźnie

WYNAJEM NEWS

Porównując ze sobą statystyki wypadków lat 2009 i 2010 okazuje się, że ilość wypadków na terenie Opolszczyzny spada. W 2010 roku na drogach Opolszczyzny doszło do 837 wypadków drogowych. W porównaniu z rokiem poprzednim to o 84 wypadki mniej. Rok 2009 to 921 wypadków. Spadek może wynikać z lepszego stanu nawierzchni dróg i lepszego stanu technicznego samochodów a także lepszego przygotowania kierowców.

Uszkodzenie auta w wyniku wypadku lub kolizji powoduje wiele problemów w codziennym życiu. Choćby utrudnienia w codziennych sprawunkach, spóźnienia do pracy czy na ważne o opóźnieniach w realizacji planów biznesowych nie wspominając. Tutaj z pomocą przychodzą wypożyczalnie samochodów.

Gdy ulegniemy wypadkowi lub kolizji mamy prawo do korzystania z wypożyczalni aut a poniesiony przez nas koszt jest pokrywany z OC sprawcy zdarzenia. Jeśli okaże się, że samochód jest unieruchomiony możemy wypożyczyć auto zastępcze do okresu wypłaty odszkodowania. Natomiast jeśli nasz samochód może jeździć mamy prawo do korzystania z wypożyczalni aut do czasu usunięcia usterki, naprawy uszkodzenia przez serwis.

Źródło