WYPOŻYCZAMY SAMOCHODY

DLA CIEBIE, TWOJEJ RODZINY I FIRMY


ODBIÓR Z LOTNISKA

WROCŁAW, KATOWICE

Jesienna promocja na Yarisa na lotnisku we Wrocławiu!

WYNAJEM NEWS

wynajem na lotnisku we Wrocławiu

W trosce o twoją wygodę i zadowolenie zapewniamy możliwość wynajmu samochodów na lotnisku we Wrocławiu. Dokonaj wcześniej rezerwacji telefonicznie czy na www a samochód, który wybrałeś będzie na Ciebie czekał. Sprawdź naszą szeroką ofertę, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Cena Toyoty Yaris za dobę to jedyne 115 zł brutto! Wynajmij u nas samochód już teraz.

Każdy pojazd z naszej floty posiada pełny pakiet ubezpieczenia, bogate wyposażenie oraz gwarancję sprawności – przed każdym wynajmem sprawdzany jest stan techniczny pojazdów. Na twoje specjalne życzenie dostarczymy Ci nawigację GPS czy fotelik samochodowy dla dziecka.

Jesteś osobą mobilną oraz niezależną, która lubi odbywać podróż w komfortowych warunkach? Jeżeli tak to nasza oferta skierowana jest do Ciebie! Wynajem samochodu pozwoli Ci szybko oraz sprawnie przemieszczać się zarówno w podróży biznesowej, jak i w trakcie zaplanowanego urlopu. Skorzystaj z naszej oferty już teraz i zaoszczędź na innych środkach lokomocji.

Szanujemy twój czas i dlatego wynajem samochodu w naszej wypożyczalni odbywa się szybko i bez trudu. Zapewnimy Ci miłą i profesjonalną obsługę, podstawienie samochodu na wcześniej wskazaną przez Ciebie godzinę oraz odebranie samochodu bezpośrednio przed odlotem. Wskaż tylko miejsce podstawienia samochodu, a my dostarczymy Ci do o dowolnie wybranej przez Ciebie godzinie. Naszą główną zaletą jest elastyczność i dlatego naszą ofertę zbudowaliśmy w taki sposób, abyś był z niej zadowolony.