WYPOŻYCZAMY SAMOCHODY

DLA CIEBIE, TWOJEJ RODZINY I FIRMY


ODBIÓR Z LOTNISKA

WROCŁAW, KATOWICE

Planujesz przystąpić do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy? To najlepszy moment na zdawanie!

WYNAJEM NEWS

Obszar pytań znajdujących się w bazie egzaminacyjnej na prawo jazdy kat.B zostanie po raz kolejny powiększony do 3 tysięcy. Za około 3 miesiące zostaną dodane nowe pytania i na tym proces powiększania zasobów pytań się nie zakończy. 
Zeszłoroczne zmiany związane z nowymi egzaminami wywołały spore zamieszanie w związku z nieudolną informatyzacją wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego. Sytuacja ta została już opanowana. Zapowiada się, że do 2016 roku wszystkie ośrodki (49) będą dysponowały jednolitym oprogramowaniem do testów, które zawdzięczać będą Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Podczas egzaminów występować będą tylko te pytania, które dostarczy ta spółka. Obecnie postępują prace zmierzające do ujednolicenia bazy pytań, która znacznie się rozrośnie i znów zaskoczy przyszłych kierowców. Póki co nie wiadomo jakiego rodzaju pytania zasilą dodatkową pulę. 
Obecnie jest więc najlepszy moment dla zdobycia uprawnień do jazdy. Po pierwsze baza pytań na egzaminy teoretyczne lada chwila się poszerzy, po drugie szkoły jazdy jak i ośrodki w ostatnim czasie cierpią na brak chętnych, stąd odwracają obecnie panujące trendy i łagodnie patrzą na zdających. Ze względu na mniejszą liczbę zainteresowanych można liczyć na promocje oraz krótszy czas oczekiwania na egzamin.
Aby wypożyczyć auto z naszej wypożyczalni samochodów należy dysponować dokumentem prawo jazdy. Jeśli uda Ci się zdać prawo jazdy zapraszamy! Świadczymy usługi wynajmu samochodów komercyjnie, w ramach usługi assistance. U nas także wypożyczysz bezgotówkowo samochód z OC sprawcy. Jeśli jesteś świeżym, nowym kierowcą nie obawiaj się – nasze samochody są w pełni ubezpieczone. Zapraszamy!