WYPOŻYCZAMY SAMOCHODY

DLA CIEBIE, TWOJEJ RODZINY I FIRMY


ODBIÓR Z LOTNISKA

WROCŁAW, KATOWICE

Rajd z okazji Dnia Kobiet

WYNAJEM NEWS

- Aby wziąć udział w rajdzie wystarczy sprawny samochód, dwuosobowa załoga - kierowca i pilot oraz nastawienie na świetną zabawę - nakłania Dominika Hebda. Mile widziane są panie, chociaż zgłosić mogą się też ekipy mieszane.

Jeżeli ktoś nie posiada samochodu zawsze może go wynająć. Firma Depart dysponuje nowymi samochodami z pełnym ubezpieczeniem oraz nawigacją GPS TomTom w cenie wynajmu. Przez co uczestnicy rajdu nie będą musieli się obawiać nieprzewidzianych okoliczności na trasie.

Rajd planowany jest na 9 marca i ma charakter turystyczno-nawigacyjny. - Są dwa odcinki w ruchu drogowym oraz jedna próba sprawnościowa - m.in. przejazd pomiędzy pachołkami na czas - dodaje Hebda. Rajd przewiduje przejazd ulicami Opola, ale także wyjazd w kierunku Turawy. Całość trasy liczy niespełna 50 kilometrów. 

Chcąc uczestniczyć w rajdzie należy zgłosić się do 6 marca. Uczestnikom zgłoszonym po tym terminie organizatorzy nie będą w stanie zagwarantować posiłku. Więcej szczegółów dostępnych na stronie organizatora – Opolskiego Stowarzyszenia Automobilistów.

Źródło