WYPOŻYCZAMY SAMOCHODY

DLA CIEBIE, TWOJEJ RODZINY I FIRMY


ODBIÓR Z LOTNISKA

WROCŁAW, KATOWICE

Rezerwacja przez Internet – użyteczna usługa czy zbędny gadżet?

WYNAJEM NEWS

wynajem aut opole, wypożyczalnia samochodów opole

W dobie wysoko rozwiniętych technologii i powszechnego Internetu wiele się zmieniło. Zakupy bez wychodzenia z domu, prowadzenie biznesu bez biura, płacenie rachunków na własną rękę, dokonywanie przelewów bankowych przez Internet, nieograniczony kontakt z innymi ludźmi, bez względu na miejsce zamieszkania oraz porozumiewanie się bez konieczności fizycznego kontaktu. Internet w błyskawicznym tempie zrewolucjonizował świat, a usługi online zaczęły stawać się coraz bardziej popularne.

Współczesne przedsiębiorstwa nie mogą sobie pozwolić na funkcjonowanie bez aktualizowanej działalności w Internecie. W dzisiejszych czasach strona internetowa staje się nie jako wizytówką firmy. Podobnie sytuacja wygląda w branży wynajmu samochodów. Firmy coraz częściej zapewniają możliwość rezerwacji online, dzięki czemu klient bez wychodzenia z domu, bez konieczności wykonywania płatnych połączeń telefonicznych oraz bez konieczności odwiedzin biura może skorzystać z usługi i wynająć interesujący go samochód. Możliwość wynajęcia samochodu przez Internet oferuje również firma Depart.

Korzystanie z usługi za pomocą Internetu posiada wiele zalet i korzyści. Pomimo tego wielu klientów korzysta z tradycyjnych sposobów korzystania z usługi (przez telefon lub spotkanie osobiste), a rezerwacje online traktują jako niepotrzebny gadżet. W niniejszym artykule odpowiadamy więc na pytanie: dlaczego rezerwacja online jest korzystna dla klienta firmy Depart?

Ponieważ dzięki rezerwacji internetowej konsultant firmy wynajmującej jest w większym stopniu zaznajomiony z potrzebami indywidualnego klienta, co pozwala na funkcjonalne dopasowanie usługi.

Ponieważ klient może dokonać rezerwacji kiedykolwiek zechce. Może rezerwować samochody 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ponieważ na stronie internetowej bardzo łatwo można odnaleźć wszystkie informacje oraz wyszukać promocje i oferty specjalne.

Ponieważ jest to niezwykle wygodne. Klient samodzielnie dokonuje rezerwacji, bez wychodzenia z domu, wykonywania połączeń telefonicznych oraz bez odwiedzin biura wynajmu.

Ponieważ jest to oszczędność czasu i pieniędzy.

Ponieważ wysłanie rezerwacji nie zobowiązuje do zawarcia umowy wynajmu samochodu. Klient w każdym momencie przed podpisaniem stosownej umowy ma prawo do wycofania swojej rezerwacji.

Ponieważ jest to proste. Strona internetowa firmy Depart jest niezwykle przejrzysta i funkcjonalna, a poruszanie się po niej bardzo łatwe. Klient już na stronie głównej (http://www.depart.pl/) odnajduje dużych rozmiarów banner z możliwością rezerwacji dowolnego samochodu z oferty firmy. Rezerwacja online w firmie Depart jest niezwykle prosta i składa się z dwóch etapów:

 

  1. Wybór auta, miejsca oraz daty odbioru i zwrotu samochodu.
  2. Podsumowanie i kontakt (Imię i nazwisko, telefon, miasto itp.).

 

Zainteresowanych klientów zapraszamy do rezerwacji samochodów przez Internet na stronie http://www.depart.pl/pl/rezerwacja-samochodu