WYPOŻYCZAMY SAMOCHODY

DLA CIEBIE, TWOJEJ RODZINY I FIRMY


ODBIÓR Z LOTNISKA

WROCŁAW, KATOWICE

Samochód zastępczy bez opłat ?!

WYNAJEM NEWS

Rzeczą często spotykaną i niestety nieuniknioną na drodze są kolizje oraz wypadki. Najczęściej zdarzają się one w okresach szczególnego natężenia ruchu np. w okresie przedświątecznym. Dlatego też już dziś zapoznaj się z prawami, które przysługują Ci jako osobie poszkodowanej.

Poznaj przysługujące Ci prawa i przede wszystkim skorzystaj z nich! Jako osobie poszkodowanej w wypadku lub kolizji, gdzie sprawcą jest osoba trzecia należy Ci się szereg praw. Ubezpieczenie OC sprawcy pokrywa koszty leczenia urazów poniesionych w wypadku, koszty dojazdu do lekarza, koszty naprawy zniszczonego mienia oraz inne koszty związane z wypadkiem, jak chociażby holowanie pojazdu.

Podstawą, która Ci się należy jest również samochód zastępczy bez opłat. Do pokrycia kosztów związanych z takim wynajmem zobowiązany jest także ubezpieczyciel sprawcy. Ubezpieczyciel powinien zapewnić Ci samochód na cały czas likwidacji szkody lub do czasu dokonania przez Ciebie zakupu nowego samochodu. Pamiętaj – Ty jako osoba poszkodowana - jesteś całkowicie zwolniony z ponoszenia kosztów wynajmu.

Masz problem z wyegzekwowaniem swoich praw od towarzystwa? Nasza firma gwarantuje Ci wynajem samochodu z OC sprawcy, aż do czasu całkowitej likwidacji szkody lub wypłaty odszkodowania na zakup nowego pojazdu. Zapewniamy, iż nie zostaniesz obciążony przez nas żadnymi kosztami – faktura kierowana jest bezpośrednio do towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy i to ono jest zobligowane do pokrycia kosztów twojego wynajmu. Będziesz zadowolony z naszych usług – posiadamy profesjonalną obsługę i zapewnimy Ci wsparcie w kontaktach z ubezpieczycielem. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami przez formularz na stronie WWW lub zadzwoń na numer telefonu 665 620 185.