WYPOŻYCZAMY SAMOCHODY

DLA CIEBIE, TWOJEJ RODZINY I FIRMY


ODBIÓR Z LOTNISKA

WROCŁAW, KATOWICE

Toyota najbardziej wartościową marką na rynku motoryzacyjnym

WYNAJEM NEWS

Tytuł Najcenniejszej Marki Motoryzacyjnej Świata Toyota zawdzięcza swojej wartości 353, miliarda dolarów. Firma Interbrandt zajmująca się zarządzaniem markami dostrzegła w 2013 roku wzrost wartości Toyoty o ok. 17 %.
 
Toyota zajęła bardzo wysokie miejsce w globalnym rankingu zaraz obok takich gigantów branży informatycznej jak Apple (wartość 100 mld dolarów) czy Google (wartość 93,3 mld dolarów), które jak Toyota osiągnęły wzrost w mijającym roku. Toyota jest równiej jedynym przedstawicielem branży motoryzacyjnej w pierwszej dziesiątce rankingu. 
 
Toyota zajęła bardzo wysokie miejsce w rankingu marek obok takich jak McDonald’s,  Coca-cola, IBM, GE, Microsoft, Intel czy Samsung.
 
Osiągnięte miejsce w rankingu jest wynikiem lat ciężkiej pracy oraz wizjonerskiego podejścia kolejnych menadżerów będących w prostej linii spadkobiercami Sakichi Toyoda – założyciela koncernu. Siła marki wynika z niezawodności jej produktów co jest dostrzeżone przez nabywców oraz potwierdzone obecnością marki w rankingach niezawodności pojazdów.  
Co roku Toyota plasuje się w czołówkach rankingów TUV i J.D. Power.
Kondycji spółki nie zaszkodziła tegoroczna śmierć właściciela i potomka założyciela koncernu - Eiji Toyoda.
 
Podobną opinię wyrazili nasi pracownicy Wypożyczalni samochodów Depart z Opola decydując się na zakup samochodów marki Toyota do swojej floty. Duża żywotność i niezawodność oraz troska o klientów sprawiły, że zarząd Wypożyczalni Samochodów Depart zdecydował się na zakup kilku modeli Toyoty m.in. Yaris, Corolla, Avensis.