WYPOŻYCZAMY SAMOCHODY

DLA CIEBIE, TWOJEJ RODZINY I FIRMY


ODBIÓR Z LOTNISKA

WROCŁAW, KATOWICE

UWAGA! Minister wie jak wyciągnąć pieniądze od polskich kierowców!

WYNAJEM NEWS

fotoradary, mandaty

Pod pretekstem poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach Minister chce za pomocą fotoradarów ściągnąć od kierowców tylko w 2013 roku 1,5 mld zł. Co przekłada się liczbowo na 3 mln mandatów, każdy na kwotę 500 zł! Oczywiście Minister twierdzi, że przez surowsze kary poprawi się bezpieczeństwo na drogach. Ludzie jednak nie mają wątpliwości, że minister chce tylko sięgnąć do kieszeni kierowców. W związku z tym wiele osób w tym również ludzie nauki, sztuki, mediów poparło akcję tygodnika Wprost „Stop. Nie chcemy fotoradarów”. Akcja ma na celu wyrażenie sprzeciwu wobec nowych fotoradarów i absurdalnych sytuacji, do których dochodzi. Przykładem jest stolica i Wisłostrada, gdzie fotoradary instalowane są w miejscach gdzie obowiązuje ograniczenie do 30 km/h, a nieświadomi kierowcy jadący po raz pierwszy trasą łapią się w ”pułapkę”. W ramach akcji protestacyjnej kierowcy chcą jeździć przepisowo, tak aby plany Ministra legły w gruzach.  Tym czasem minister transportu zapowiada, że system fotoradarowy ma być bezlitosny.

Jako firma wynajmująca samochody doskonale wiemy jak bardzo uciążliwe są fotoradary dla kierowców. Nasi klienci: osoby wypożyczające samochody oraz osoby wynajmujące auta zastępcze również wpadają w pułapkę fotoradarową. Często kilka dni po oddaniu samochodu listonosz przynosi list ze zdjęciem i mandatem, dlatego życzymy wszystkim kierowcą jak najmniej zdjęć a najlepiej zero :) 

Każda osoba wypożyczająca samochód musi wiedzieć, że za błyskający flesz fotoradarów płaci sama, dlatego czasami lepiej zabrać nogę z gazu. 

A wszystkich kolekcjonującym zdjęcia odsyłamy do artykułu z naszego bloga

Co zrobić, by nie płacić mandatów z fotoradarów.