WYPOŻYCZAMY SAMOCHODY

DLA CIEBIE, TWOJEJ RODZINY I FIRMY


ODBIÓR Z LOTNISKA

WROCŁAW, KATOWICE

Wynajem długoterminowy samochodów daje spore oszczędności

WYNAJEM NEWS

Firmy coraz częściej rezygnują z kupowania samochodów i leasingu a decydują się na wynajem długoterminowy samochodów. Za wynajmem przemawia kilka korzyści. Przede wszystkim pozwala oszczędzić pieniądze i odciążyć firmę od spraw związanych z zarządzaniem flotą samochodów (np. z ubezpieczeniem, przeglądami technicznymi). Wynajem długoterminowy przynosi spore oszczędności i usprawnia funkcjonowanie firmy.

Firmy oferujące wynajem długoterminowy są odbiorcami samochodów, dlatego uzyskują duże rabaty od koncernów motoryzacyjnych, dostawców części zamiennych, opon, firm oferujących usługi serwisowe i naprawcze oraz przy zakupie polis ubezpieczeniowych. Niektóre firmy dzielą się rabatami z klientami, inne zatrzymują dla siebie.

Duże firmy świadczące usługi wynajmu aut na długi okres są własnością banków lub ściśle z nimi współpracują, np. Carolina Fleet Management to firma założona przez dealera Toyoty mającego umowę z bankiem Toyota Bank. Umowa przewiduje, że ponad 80% samochodów finansowanych przez bank musi być marki Toyota.

Wynajem długoterminowy jest wygodny dla firm. Zamiast opłacać kilka faktur wystarczy jedna. Łatwo przewidzieć koszty utrzymania floty, a co za tym idzie budżet firmy.  

Źródło