WYPOŻYCZAMY SAMOCHODY

DLA CIEBIE, TWOJEJ RODZINY I FIRMY


ODBIÓR Z LOTNISKA

WROCŁAW, KATOWICE

Wypożyczanie samochodów coraz popularniejsze w Polsce

WYNAJEM NEWS

Wypożyczanie samochodów w Europie Zachodniej  czy USA jest bardzo popularne, a w Polsce zaczyna być coraz bardziej popularniejsze. Wszystko dlatego, że dziś samochód to standard a jego brak uniemożliwia dojazd do pracy.

Klientami wypożyczalni samochodów są różne osoby, ale można wyodrębnić dwie najbardziej charakterystyczne grupy. Do pierwszej zaliczają się klienci lokalni, a do drugiej przyjezdni. Pierwszą grupę stanowią osoby, którym popsuły się samochody, a bardzo ich potrzebują na co dzień. Do tej grupy zalicza się również osoby wypożyczające auto zastępcze z OC lub AC, którym koszt wynajmu pokrywa zazwyczaj ubezpieczyciel. Druga grupa to przyjezdni turyści, którzy wolą poruszać się samochodem niż być uzależnionym od komunikacji PKS lub PKP. Znaczną grupę stanowią ludzie biznesu przyjeżdżający do danego miasta, którym swobodne przemieszczanie pomiędzy różnymi miejscami bardzo ułatwia pracę i jednocześnie jest tańszym rozwiązaniem od jeżdżenia taksówkami. Ważnymi klientami są również firmy wypożyczające floty aut dla swoich pracowników na dłuższy okres.

Firma Depart z Opola oferuje wynajem samochodów różnych marek w tym Toyoty oraz różnych klas przez co jest wypożyczalnią samochodów dla każdego. Zbierane przez lata doświadczenia pozwoliły nam opracować ofertę dla wszystkich. Sprawdź jakie to proste i zarezerwuj samochód za pomocą formularza on-line.