WYPOŻYCZAMY SAMOCHODY

DLA CIEBIE, TWOJEJ RODZINY I FIRMY


ODBIÓR Z LOTNISKA

WROCŁAW, KATOWICE

Wypożyczonym samochodem do pracy za granicą

WYNAJEM NEWS

Codziennością są sytuacje gdy pracownicy dojeżdżają do pracy za granicą wykupując miejsce w busie. Wystarczy wykonać jeden telefon do przewoźnika i zarezerwować sobie miejsce a kierowca nawet odbierze nas spod domu. Jednak nie zawsze i nie dla każdego takie rozwiązanie jest najbardziej odpowiednie. Coraz częściej osoby planujące wyjazd za granicę do pracy decydują się na podróż autem. Niestety nie zawsze zainteresowani dysponują własnym środkiem transportu. Tutaj pomocą służą wypożyczalnie samochodów.

Wypożyczenie auta pozwala grupie pracowników na dojazd do miejsca docelowego oraz na większą swobodę podczas samego pobytu, dojazd do miejsca wykonywania pracy, częstsze przyjazdy do domu a także ułatwia zaopatrzenie.

Brygady fachowców wyjeżdżając do pracy w Niemczech, Holandii czy Austrii bardzo chętnie decydują się na skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów. Kilku osobowa brygada pracowników ma możliwość wynajęcia samochodu z jednej strony wystarczająco ładownego (w wersji sedan lub combi) a z drugiej ekonomicznego w eksploatacji. Stały dostęp do samochodu za granicą, w miejscu zatrudnienia ułatwia poruszanie się po okolicy. W nieznanym, obcojęzycznym środowisku możliwość używania „własnego” samochodu może być bardzo pomocne.