Wszystkie nasze samochody posiadają następujące wyposażenie:

ABS

Klimatyzacja

Radio

Wspomaganie

Dacia Duster
SUV/Van

6 Poduszki powietrzne

5 miejsca

Benzyna - Paliwo

1636L Pojemność bagażnika

1.6L Pojemność silnika

5 drzwi

od 130 zł

REZERWUJ

Szczegóły

8 Poduszki powietrzne

7 miejsca

Diesel - Paliwo

2063L Pojemność bagażnika

1.9L Pojemność silnika

5 drzwi

od 130 zł

REZERWUJ

Szczegóły

Tani wynajem aut typu SUV/Van

Wynajmujemy samochody klasy SUV/Van. Jak się okazuje, ten typ samochodu jest coraz chętniej wybierany przez klientów. SUV to inaczej mówiąc samochód sportowo-użytkowy. Jest to pojazd uniwersalny, zawiera w sobie zalety auta osobowego oraz terenowego. Zależnie od modelu, czasem wygląda jak pojazd osobowy, innym razem jak typowa terenówka.

Jego nadwozie jest samonośne. Strukturami nośnymi są podłoga oraz dach. To one przejmują wszystkie siły oraz przeciążenia. Korzystają na tym pasażerowie, którzy mogą dysponować dużą przestrzenią. Natomiast wagę auta należy określić jako stosunkowo niską.

Kiedy warto wynająć auto typu SUV/Van

Auto typu SUV/Van śmiało można traktować jako auto rodzinne. Pomieści bowiem od 5 do nawet 7 osób. Propozycja skierowana jest także do tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Dodatkowym atutem tej klasy pojazdów jest to, że świetnie się odnajdują na polskich, często więc trudnych i wymagających drogach.

Jeśli chcemy się wybrać z rodziną czy przyjaciółmi w góry, nad morze czy nad jezioro – samochód typu SUV/Van dobrze tu się sprawdzi. Prędko dotrzemy na miejsce i wykorzystamy maksimum czasu na wypoczynek czy rekreację. Przydaje się także w życiu codziennym. Podrzucimy dzieci do szkoły, pojedziemy do sklepu, przewieziemy zakupy, itd.

Wybierzemy się na krótki weekendowy wypad lub dłuższy urlop. Wypożyczymy pojazd zarówno na krótki (krótkoterminowy wynajem aut) jak i długi termin (długoterminowy wynajem aut).

Bezpieczne i wygodne rozwiązanie

Wielu docenia wygląd prezentowanych pojazdów. Oczywiście, ma to pewne znaczenie. Ale ważniejsze są wygoda i bezpieczeństwo, jakie zapewnia nam podróżowanie pojazdem klasy SUV/Van. Korzystają na tym kierowca i pasażerowie. Fotel prowadzącego auto cechuje wysokie położenie. Ma on więc szerokie pole widzenia. Podróżujący siedzą wygodnie, mając dużo dla siebie miejsca. Wszyscy czerpią korzyść z pakownego bagażnika.

W przypadku kolizji czy awarii gwarantujemy auto zastępcze.

Nasza flota składa się z modeli, które mają m.in. klimatyzację, radio czy wspomaganie kierownicy. Należą do nich:

Dysponujemy również ofertami wypożyczenia aut osobowych oraz wynajmujemy samochody dostawcze.